APARTAMENTE

Apatamente në shitje, Apartamente me qera

Dyqane Elektronike

ELEKTRONIKE

Ofeta të ndryshme për pajisje elektronike

Piceri

PICERI

Piceri dhe Shërbime taxi në Vlorë

Pajisje elektronike, Makina, Truall, Apartamente, Shitje të ndryshme,

SHITJE

Apartamente, Makina, Dyqane, Truall, Shitje të ndryshme

ARGËTIM

Evenimente të ndryhsme.

HOTEL & RESTORANTE

Hotele dhe restorante të ndryshme

http://vlorabiznes.com/punesim/

PUNËSIM

Ofron vend pune

Kërkon vend pune

BAR KAFE

Bare dhe kafe  të ndryshme në

Vlorë

Dyqane Kozmetike

KOZMETIKE

Dyqane kozmetike dhe Estetike

Reklam dhe Oferta të ndryshme nga Bizneset

REKLAMA

Reklamime të ndryshme për çfarë do lloj Biznesi

VESHJE

Butik, Dyqane rrobash në Vlorë

Biznese të kategorive të ndryshme

BIZNESE TË NDRYSHME

Kategori me biznese të veçanta

Mobileri

MOBILERI

Mobileri të ndryshme në

Vlorë

Shërbime të ndryshme

SHËRBIME

Automjete me qera ,Foto Studio, Servise Elektronike ,Servise Mekanike, Shërbime të ndryshme

VLORABIZNES

Vlorabiznes Reklama

POSTIME TË BIZESEVE TË NDRYSHME

ARJOLI

  Kompania ARJOLI, specialiste në pergatitjen e ëmbelsirave dhe akulloreve, e zhvillon aktivitetin e saj qysh nga viti 1994 dhe gjeneron në tregjet shqiptare në një rrjet kapilar. Motivuar nga tradita, me një cilësi të lartë dhe sherbim stafi te kualifikuar,...

Shkolla jopublike Nr1

Regjistrohu KRITERET E REGJISTRIMIT TE NXENESVE NE SHKOLLEN TONE.1.Regjistrimi i nxenesve behet ne zyren e sekretarise se shkolles. 2. Kriteret e regjistrimit jane: a. Sjellje shume te mire b. Mesatare te larte (sipas cikleve percaktauar nga drejtori i shkolles) Per...

PERLA REX

PERLA-REX OFRON : Kaldaja,Termokamine,Soba me pellet, Kondicionere,Dushe,Soba me dru, Sanitare dhe materiale te ndryshme hidraulike Made in Italy. Kontakte Email: perlarex@gmail.com...

IL MONDO

  Adresa:L. Panvarsia, Q.T. RIVIERA Rr. Sadik Zotaj  Kati i II CEL:069 97 84 054 Facebook...

STUDIO SAI

  Rruga “Pelivan Leskaj” Kulla I tek Rrethrotullimi Skele Vlorë, Albania Cel:068 207 6670 E-mail:studiosaidesigner@gmail.com...

Hotel Regina City

Akomodim ne dhomen apo suiten e perzgjedhur, sherbim ne dhome 24 ore, mengjes, wi-fi, tv, parkim. + Bar-Restorant me nje panorame 360°, guzhine dhe sherbim i kualifikuar, pishine.   http://www.reginacity.al/ Tel:035533407600 Facebook...

OFROHET PUNE PËR NË RECEPSION

Nomeliaresidence kërkon të punësoj një Recepsioniste, kandidatja duhet të plotësoj kushtet e mëposhtme: Të ketë eksperienc pune, Të njohë mirë gjuhën Italiane dhe Angleze Të jetë e përgjegjshme në kryerjen e detyrave Për më shumë informacione kontaktoni në duke...

Auto Transport Rrapaj

Transport automjetesh Itali – Shqiperi dhe Shqiperi – Itali.Transporti kryhet me mjete te specializuara dhe te sigurta.Per cdo transport ofrojme garanci. Sherbim korrekt dhe çmime te favorshme.Jemi te disponushem 24 Ore Telefon Itali +39 388 115 1319...

AUTO RESULI PJESE KEMBIMI

Tek Auro Resuli do te gjeni pjese te reja kembimi per te gjitha tipet e makinave 1. Vaj + Filtra 2. Disk ,Specidisk 3.Radiator te te gjitha tipeve Vaji, uji,kondicjoneri,interkuleri. 4. Ferrota 5. Cepa Freni 6. Fije Freni Dore 7.Tambure 8.Rripa motori + dinamo...

Modern Smile

Vlorë Albania & Orikum Albania E-mail: modernsmileal@gmail.com Email: jonuzaj_endri@yahoo.com Cel: 00355695714029 Cel:00355696316875  ...

PASTICERI KAFE IZRAELITE

Në 2009 u sollën shjiet e ëmbla të Izraelit në Vlorë, të gjitha të pregatitura me dorë nga pronari dhe shefi Izraelit i pastiçerisë. Nga një dyqan i vogël u transformua në një nga kafenetë më të dashura dhe të rehatshme. Shijoni me familjen dhe miqtë ofertat spaciale,...

VLORA ALUMIN

Vlora Alumin me një përvojë 12 vjeçare, operon në importin, lyerjen dhe tregtimin e profileve të aluminit. Vlora Alumin ofron për tregun lyerje profilesh me një shumllojshmëri ngjyrash Ral, imitime druri me film dhe woodall( bojë mbi bojë). Serite e aluminit jane te...

EUROVOICE CALL CENTER

EuroVoice Shpk Kerkon: – operator/e per fushata te ndryshme 1. ENERGIA 2. H3G 3. TELECOM 4. FASTWEB 5. FOREX Ne ju ofrojmë : – trajnim dhe mundësi punësimi brenda javes – kushte te mira pune -KORREKTESI NE PAGESE ne çdo datë fikse!!! – orare...

FURRE BUKE KARABASH

Furre Buke Karabash me nje eksperience shumevjecare ne prodhimet e brumit u ka sherbyer klienteve te saj gjithnje me korrektesi. Pervec prodhimeve tradicionale vijne me risi ne tregun Shqiptar me produkte te personalizuara per cdo grupmoshe dhe cdo lloj konsumatori....

LELI GROUP

Leli Group është një kompani industriale e themeluar qe prej vitit 2003 që siguron arredim me cilësi të lartë për: spitale, farmaci, bare, restorante , hotele, klube , zyra, palestra dhe arredime per shtëpi me kuzhina, dhoma gjumi, dhoma gjumi fëmijësh, mobilie...

PERLA REX

PERLA-REX OFRON : Kaldaja, termokamine, soba me pellet, kondicionere, dushe, soba me dru, sanitare dhe materiale te ndryshme hidraulike.Te gjithe produktet jane te markes italiane Made in Italy ADRESA – 1.Prane ish – NTAN-it -2.Ne rrugen Transballkanike...

Vip Saloti

VIPsaloti shpk është kompania më e madhe në Shqipëri në fushën e mobilimit dhe prodhimit të salloneve e mobilieve të brendshme, me dizain dhe teknologjinë më të përparuar italiane. VipSaloti daton nga viti 1993, kur u themelua në qytetin e Vlorës. Objekti i...

POLIKLINIKA BAKAJ

POLIKLINIKA BAKAJ QENDËR DIAGNOSTIKIMI ADRESA: Lagja “1 Maji”, Pranë tregut të Coles Vlorë, Albania TELEFON:033 400...

NISATEL

Interenti Interenti Kapacitet më të madh, me shpejtësi më të madhe dhe besueshmëri maksimale. Kjo është ajo që ofron Nisatel për të gjithë ata që do të zgjedhin një nga paketat tona te internetit, me fibër optike apo ADSL.   Telefoni Telefoni Telefonata pa limit...

Bar Selimaj

Bar Selimaj ndodhet prane Gjykatës së shkallës së parë  Vlorë Cel: 00355...

Angelos

FastFood Angelos   Address: Bulevardi vlore -skel 9401 Vlorë Albania Cel:069 512 9641 Facebook Facaqe...

Kërkojmë Operator Kompjuteri

Interlondon-Center Kërkojmë një operator Kompjuteri pranë qendrës internet london Adresa: L. ”Pavarsia” Rruga: ”Kosova” Vlorë Për më shumë informacione mund të kontaktoni duke klikuar...

Hotel Partner Vlorë

Hotel Partner Vlorë   Dhomë Dyshe me përdorim Tek Dhoma teke përfshin shërbimet e mëposhtme: » Mëngjesi dhe 20% taksa (TVSH) » Akses wireless në Internet (në dhome dhe në holl) » Parking » Banjo private me vaskë dhe dush » Tharëse flokësh » Tualet shtesë » Rrobë...

Hotel PALACE

  Ju kontaktojme nga Hotel Palace Vlorë duke shpresuar se gjithshka në punën tuaj shkon mirë kërkojme tju ofrojme një mundesi bashkepunimi. Hoteli është i sapoperfunduar dhe ofron një komoditet të lartë si dhe çmime të arsyeshme Gjendet në zonën turistike të vlorës...

Porta të Blinduara (Servis)

Punime hekuri artizanale të të gjitha llojeve dhe servise për dyer të blinduara . Shërbejmë edhe në shtëpi në raste bllokimi të dyerve. Rr: Onufri , Lagjia : Dëshmorët Nr cel: 00355 69 77 66 385 e-mail:...

INTERLONDON-INTERNET OFERTA

Oferta deri në  daten 31 Dhjetor  2016. Ndërtoni faqe interneti moderne dhe profesionale, të përshtatshme me çdo pajisje smartphone ose tablet me çmimet  me të mira në treg. Paketa  Ekonomike  190 Euro    Paketa  Individuale  290 Euro Paketa  Biznes  390 Euro...

Shitet Apartamenti 2+1

Shitet Apartameni 2+1 Bulevardi Vlorë Skelë Apartamenti ndodhet në bulevardin Vlorë-Skel përball stadiumit Flamurtari. L.Pavarsia Rr. Sadik Zotaj. Apartameni është i instaluar me sistemin kondiconimi multi split, ka edhe opsionin për të montuar panel diellor. Ka...

Publiko

Ju lutemi plotësoni pikat me kujdes! Please complete the required fields. Emri Juaj Adresa web Posta Elektronike Emri i Biznesit Etiketa 1 + 1 = Kategoria Përzgjidh Kategorin.. Apartamente Apartamente me qera Argëtim Automjete me qera Bar Biznese Elektronike Foto...

INTERNET LONDON

SERVIS & SHERBIME Formatime, Programime te ndryshme; Instalimin e Sistemeve Operative si: , Windows 7,8,10,   32 dhe 64 bit, Instalimin e Sistemeve Mac, Linux si dhe Instalimin e dy sisteme njëkohësisht ; Riparimin e Sistemit Operativ të dëmtuar; Windows 7,8,10...

Hotel Olivio

HOTEL OLIVIO Me një distancë prej 100m nga deti dhe 1.5 km larg qytetit të Dhermiut me një pamje mahnitëse të detit Jon, Hotel OLIVIO ju mirëpret të vini ne vendin e qetësisë dhe të ndjeheni mire në ambientet tona. Tek ne do të ndjeheni te mirëpritur në çdo moment....

Nomelia Residence

Residenca Nomelia Vlorë Nomelia Residence is a new tourist structure located 1.5 km from the center of the city of Vlora, one of the most beautiful and sunniest cities of Albania, located between the two coast of seas Adriatic and Ionian, who gathers in this...